• هر یک از ما، هنگام تولد، عهده دار وظیفه ای معین هستیم تا به انجامش رسانیم، چون آن هایی که نوزاد را برای رسیدن به هدفش یاری می دهند یا برعکس، یافتن راه را برایش مشکل تر می سازند: بدبخت آن کس که نتواند این دو گروه را به گونه ای درست از هم تشخیص دهد. کریستین بوبن

بسته پشتیبانی و مشاوره ایمیلی خودنبوغ‌شناسی

E-_SITE-PHOTOES_geniusss-email-supprtمشخصات: بسته مشاوره ایمیلی،    ده جلسه هفتگی به مدت سه ماه،  ویژۀ کتاب خودنبوغ‌شناسی

اهمیت مشاوره خودنبوغ‌شناسی چیست؟

بزرگترین دارایی ما توانایی‌ها و استعدادهای ذاتی ماست. همان طور که در کتاب خودنبوغ‌شناسی به طور مفصل نشان داده‌ایم همۀ ما با نبوغی ذاتی به دنیا می‌آئیم اما به دلیل روش‌های نادرست تربیتی و آموزشی و شرطی شدن با باورهای عمومی، به مرور نبوغ ذاتی درون ما سرکوب می‌گردد. طبق آماری که در کتاب ارائه شده ۹۸% افراد بالای ۲۵ سال قادر به شکوفایی نبوغ ذاتی خود نمی‌گردند. اما حقیقت خوشایند این است که نبوغ ذاتی شما علیرغم سرکوب شدن هرگز از بین نمی‌رود و همچنان درون شما منتظر تولد و شکوفایی است.

طبق اصول طرح شده در کتاب، نبوغ ذاتی نیازمند کشف و شناسایی توسط خود فرد است. اما چون دانش-مهارت خودنبوغ‌شناسی به عنوان یک آموزش وجود نداشته است اکثر افراد قادر به تشخیص و توسعه نبوغ ذاتی خود نمی‌شوند. ایدۀ این دانش-مهارت برای اولین بار توسط مولف کتاب ارائه گردیده است. به دلیل فقدان چنین آموزشی، یادگیری و کاربرد این دانش-مهارت جدید به صورت خودآموزی از کتاب به احتمال زیاد با دشواری‌هایی همراه خواهد بود. به همین دلیل مولف کتاب بر آن شده تا یک بسته پشتیبانی و مشاوره ایمیلی را به این کتاب اختصاص دهد.

این بسته برای چه کسانی است؟

افرادی که به شناخت علایق و استعدادهای خود بها می‌دهند و می‌دانند که مهمترین سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری روی خودشان است.

افرادی که دارای پتانسیل‌های بالایی هستند اما قادر به بالفعل کردن آنها نبوده‌اند.

افرادی که رشد شخصی  و خودشکوفایی برای آنها اهمیت زیادی دارد.

افرادی که از شغل و درآمد خود ناراضی بوده و دوست دارند با انجام کار مورد علاقه‌شان به استقلال مالی نیز دست یابند.

افرادی که تحصیلاتی غیر از علایقشان را دنبال کرده‌اند و احساس می‌کنند که استعداد واقعی‌شان سرکوب و نادیده گرفته شده است.

افرادی که به دلیل عدم تحقق قابلیت‌های درونی احساس نارضایتی می‌کنند و عدم معناداری در رابطه با زندگی خود دارند.

افرادی که استعدادهای خود را تا حدودی شناخته و شکوفا ساخته‌اند اما می‌خواهند گام‌های بزرگتری در این مسیر بردارند.

افرادی که می‌خواهند معنای وجودی و رسالت شخصی خود در این زندگی را کشف و عملی کنند.

افرادی که مایلند با بکارگیری نبوغ ذاتی خود در راستای رسالت شخصی خود، ضمن ارائه ارزش و خدمتی به جهان، به شادمانی حقیقی و رضایت عمیق درونی دست یابند.

افرادی که دوست دارند با انجام کاری که به آن علاقه و در آن استعداد دارند به ثروت و استقلال مالی نیز دست یابند.

افرادی که با شکوفایی نبوغ ذاتی‌شان ، می‌خواهند میراثی حقیقی از خود در جهان باقی بگذارند.

تمام افرادی که آمادگی و شهامت گام نهادن در مسیر خودشناسی و خودشکوفایی و تحقق خود برترشان را دارند.

پیش‌نیاز این بسته چیست؟

پیش‌نیاز این بسته مطالعه کتاب خودنبوغ‌شناسی است زیرا لازمۀ دریافت مشاوره، آشنایی با مباحث مطرح شده در کتاب است. توصیه ما این است که کتاب را به طور جدی مطالعه نمایید و همۀ تمرین‌ها را به صورت مکتوب انجام دهید.

با خرید بسته باید چکار کنم؟

شما پس از خرید بسته لینک دانلود یک فایل PDF را دریافت می‌کنید. این فایل اعلام آغاز دوره مشاوره ایمیلی شما می‌باشد و نحوه ارسال ایمیل در آن درج شده است.

شرایط مشاوره ایمیلی چیست؟

این بسته شامل ده جلسه مشاوره ایمیلی هفتگی در طول سه ماه می‌باشد. ترجیحا شما هر هفته طی یک ایمیل سوالات و مسائل خود را مطرح می‌کنید و توسط مشاور به آنها پاسخ داده می‌شود. در صورت تداوم مشاوره پس از سه ماه مجددا می‌توانید بسته را خریداری نمایید.

با کشف و شکوفایی نبوغ ذاتی‌تان می‌توانید  با شادی و لذت و به آسانی به بزرگترین رویاهایتان دست یابید و زندگی خود را از هر لحاظ زیباتر و غنی‌تر نمائید. بزرگترین گنج در درون شما پنهان است و آن نبوغ ذاتی شماست. بدون شکوفایی قابلیت‌های درونی هرگز رضایت و شادمانی حقیقی را تجربه نمی‌کنیم. این موهبتی بی‌همتاست که فقط به شما اعطا گردیده است. با کشف و شکوفایی این موهبت یگانه، خود و جهان را از مواهب آن برخوردار سازید.

اگر با تمام قابلیت‌هایتان زندگی نکنید به خداوند خیانت کرده‌اید.    لویس لوینسون

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =